Giuridica - Piso
Guarino
Padova, Marcantonio Galassi, 1563. In 4°. Capilettera decorati. Legato con Johann Fichard. Vitae recentiorum iureconsultorum. Padova, G.Giordano, 1565. Marca tipografica al frontespizio, capilettera decorati. Legato con Johannes Fischer. Disputatio Juridica de Consuetudine. Salisburgo, J.B. Mayr, 1675. Carte brunite. Legato con Jacobus Raevardi Brugensis. De Auctoritate prudentum. Helmaestadii, Heitmuller, 1660. Diffuse bruniture. Legatura in pergamena rigida del sec.XVIII. Timbri ai frontespizi di approvazione censoria.
€ 200 - € 220
Sold for € 225